Zasilacz 2100mA 59,85W 14,5-28,5V POS FTPC60C2100
Indeks:
FTPC60C2100
Więcej szczegółów
POS
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 2100mA 59,85W 14,5-28,5V POS FTPC60C2100 5 1 5 1
2 lata
Pozostałe zalety zasilaczy POS FTPC:
  • zasilacz stałoprądowy
  • zabezpieczenia: zwarciowe / termiczne
  • wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • zgodność z międzynarodowymi normami oświetleniowymi
  • II klasa izolacji
  • Moc [W]: 60
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 185 x 64 x 22mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 180 ÷ 264VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ÷ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 36VDC
  • Prąd znamionowy: 2100mA
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Temperatura składowania: -30°C ÷ 70°C
  • Waga: 250gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,85
  • Wilgotność otoczenia: 45 ÷ 85% wilgotność względna(bez kondensacji
  • Wytrzymałość izolacji: WE/WY: 3.75kVAC
  • Normy EMC: Zgodność z EN55015,EN61000-3-2 Class A,EN61000-3-3
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 0.4A / 230VACA
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 45°C