Zasilacz 20A 240W 12V POS POS-240-12
Indeks:
POS-240-12
EAN:
ID:
169754
Zasilacze modułowe marki POS przeznaczone są do zasilania oświetlenia LED. Do najważniejszych cech tego zasilacza należy zaliczyć zabezpieczenie zwarciowe i przeciążeniowe. Zakres prądu wyjściowego: 0-20A Wymiary (dł. x szer. x wys.): 215 x 115 x 51 mm Zakres napięcia wejściowego: 88 ~ 132V AC lub 180 ~ 264V AC wybierane przełącznikiem Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47~63Hz Napięcie znamionowe: 12V Prąd znamionowy: 20A Zabezpieczenie nadprądowe...
Wyślij
Zasilacz 20A 240W 12V POS POS-240-12 5 1 5 1
2 lata
  • Zakres prądu wyjściowego: 0-20A
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 215 x 115 x 51 mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 88 ~ 132V AC lub 180 ~ 264V AC wybierane przełącznikiem
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47~63Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V
  • Prąd znamionowy: 20A
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Temperatura składowania: -20°C - 80°C
  • Waga: 0.880kgg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,81
  • Prąd udarowy: Zimny start 30A / 115VAC, 60A / 230VAC
  • Tętnienia i szumy (max): 180mVp-p
  • Tolerancja napięcia: ±6.0%
  • Wilgotność otoczenia: 20% - 90% względna (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: WE – WY: 3kVAC, WE – OBUDOWA: 1.5kVAC, WY – OBUDOWA: 0.5kVAC
  • Normy EMC: Zgodność z EN55022
  • Normy EMS: EN61000-4-2, -4, -5, -11
  • Materiał obudowy: blacha stalowa
  • Zakres regulacji prądu – potencjometr: 10.8 ÷ 13.2V
  • Prąd: 5A/115VAC, 2.5A/230VACA
  • Temperatura pracy: -5 ÷ 45°C
  • Kod produktu: POS-240-12
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V