Zasilacz 2,08A 50W 24V POS FTPC50V24-C2
Indeks:
FTPC50V24-C2
ID:
171267
Kod produktu: FTPC50V24-C2
Wyślij
Zasilacz 2,08A 50W 24V POS FTPC50V24-C2 5 1 5 1
2 lata
  • Kod produktu: FTPC50V24-C2
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V