Zasilacz 18A 250W 12V IP67 DIM POS MCHQ250V12B-SC
Indeks:
MCHQ250V12B-SC
EAN:
ID:
171321
Moc [W]: 216 Napięcie znamionowe: 12V DC Kod produktu: MCHQ250V12B-SC
Wyślij
Zasilacz 18A 250W 12V IP67 DIM POS MCHQ250V12B-SC 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 216
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Kod produktu: MCHQ250V12B-SC
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V