Zasilacz 17A 100W 24V POS FTPC100V24-C2
Indeks:
FTPC100V24-C2
EAN:
ID:
171269
Moc [W]: 100 Napięcie znamionowe: 24V DC Kod produktu: FTPC100V24-C2
Więcej szczegółów
POS
4-7 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
2 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz 17A 100W 24V POS FTPC100V24-C2 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 100
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
  • Kod produktu: FTPC100V24-C2
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V