Zasilacz 1,6A 20W 12V POS FTPC20V12-FP
Indeks:
FTPC20V12-FP
Wyślij
Zasilacz 1,6A 20W 12V POS FTPC20V12-FP 5 1 5 1
2 lata
Pozostałe zalety zasilaczy POS FTPC:
  • zabezpieczenia: zwarciowe / przeciążeniowe / termiczne
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • praca w szerokim zakresie temperatur
  • zabudowane gniazda zasilania
  • II klasa izolacji
  • wymiary: 127 x 44 x 14,5mm
  • Moc [W]: 20
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Prąd: 1,66AA
  • Kod produktu: FTPC20V12-FP
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V