Zasilacz 1,6A 20W 12V POS FTPC20V12-C
Indeks:
FTPC20V12-C
Wyślij
Zasilacz 1,6A 20W 12V POS FTPC20V12-C 5 1 5 1
2 lata
Pozostałe zalety zasilaczy POS FTPC:
  • przystosowany do instalacji bezpośrednio na drewnie
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • zgodność z normami bezpieczeństwa oświetlenia na całym świecie
  • zabudowane gniazda zasilania
  • II klasa izolacji
  • wymiary: 154 x 50 x 14,5mm
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 154 x 50 x 14.5 mm
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Prąd znamionowy: 1,67A
  • Przewody wyjściowe (12V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Przewody wejściowe (230V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Waga: 118gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Wytrzymałość izolacji: I/P-O/P:>,100M Ohms / 500VDC / 25 / 70% RH
  • Normy EMC: Zgodność z EN55015,EN61000-3-2 Class A,EN61000-3-3
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Kod produktu: FTPC20V12-C
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V