Zasilacz 16A 200W 12V POS POS-200-12
Indeks:
POS-200-12
EAN:
ID:
169753
Zasilacze modułowe marki POS przeznaczone są do zasilania oświetlenia LED. Do najważniejszych cech tego zasilacza należy zaliczyć zabezpieczenie zwarciowe i przeciążeniowe. Zakres prądu wyjściowego: 0 ~ 16.6A Wymiary (dł. x szer. x wys.): 198 x 109 x 50 mm Zakres napięcia wejściowego: 180 ÷ 264VAC Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47~63Hz Napięcie znamionowe: 12V Prąd znamionowy: 16.6A Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK Zabezpieczenie...
Więcej szczegółów
POS
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 16A 200W 12V POS POS-200-12 5 1 5 1
2 lata
  • Zakres prądu wyjściowego: 0 ~ 16.6A
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 198 x 109 x 50 mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 180 ÷ 264VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47~63Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V
  • Prąd znamionowy: 16.6A
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Temperatura składowania: -20°C - 80°C
  • Waga: 0.860kgg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,82
  • Prąd udarowy: Zimny start 30A / 115VAC, 60A / 230VAC
  • Tętnienia i szumy (max): 180mVp-p
  • Tolerancja napięcia: ±6.0%
  • Wilgotność otoczenia: 20% - 90% względna (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: WE/WY: 3kVAC, WE/OBUDOWA: 1.5kVAC, WY/OBUDOWA: 0.5kVAC
  • Normy EMC: Zgodność z EN55022
  • Normy EMS: EN61000-4-2, -4, -5, -11
  • Materiał obudowy: blacha stalowa
  • Zakres regulacji prądu – potencjometr: 10.8 ÷ 13.2V
  • Prąd: 4.5A / 115VAC, 2.5A / 230VACA
  • Temperatura pracy: -5 ÷ 45°C
  • Kod produktu: POS-200-12
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V