Zasilacz 1,5A 35W 24V POS POS-35-24-C
Indeks:
POS-35-24-C
EAN:
ID:
170641
Zasilacz modułowy POS-35-24-C 1,5A 35W 24V Zasilacz modułowy aluminiowy to produkt o uniwersalnym napięciu wejściowym prądu. Charakteryzuje się wysoką sprawnością oraz szerokim zakresem temperatury pracy (od -20 do +70 C). Posiada zabezpieczenia zwarciowe oraz przeciążeniowe. Prąd znamionowy: 1,5A. Może być wykorzystywany z powodzeniem do instalacji oświetlenia LED lub w przemyśle. Zasilacze impulsowe z serii POS marki POS POWER charakteryzują się niewielkimi wymiarami i atrakcyjną...
Więcej szczegółów
POS
4-7 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
9 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz 1,5A 35W 24V POS POS-35-24-C 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz modułowy POS-35-24-C 1,5A 35W 24V
Zasilacz modułowy aluminiowy to produkt o uniwersalnym napięciu wejściowym prądu. Charakteryzuje się wysoką sprawnością oraz szerokim zakresem temperatury pracy (od -20 do +70 C). Posiada zabezpieczenia zwarciowe oraz przeciążeniowe. Prąd znamionowy: 1,5A. Może być wykorzystywany z powodzeniem do instalacji oświetlenia LED lub w przemyśle. Zasilacze impulsowe z serii POS marki POS POWER charakteryzują się niewielkimi wymiarami i atrakcyjną ceną, są lekkie i łatwe w montażu, posiadają zaciski śrubowe na przewody.
Cechy:
  • Zasilacz stałonapięciowy
  • Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego
  • Zabezpieczenia: Przeciążeniowe / Zwarciowe /Nadnapięciowe
  • Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
Specyfikacja:
  • Napięcie znamionowe: 24V
  • Prąd znamionowy: 1,5A
  • Zakres prądu: 0 ÷ 1,5A
  • Moc znamionowa: 36W
  • Temperatura pracy: -20°C ÷ +70°C
  • Klasa szczelności: IP20
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 99 x 82 x 30mm
  • Moc [W]: 36
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
  • Kod produktu: POS-35-24-C
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V