Zasilacz 15A 200W 12V POS FTPC200V12
Indeks:
FTPC200V12
EAN:
ID:
171151
Moc [W]: 180 Napięcie znamionowe: 12V DC Kod produktu: FTPC200V12
Więcej szczegółów
POS
4-7 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
8 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz 15A 200W 12V POS FTPC200V12 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 180
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Kod produktu: FTPC200V12
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V