Zasilacz 15A 180W 12V POS FTPC200V12-S
Indeks:
FTPC200V12-S
EAN:
ID:
171358
Moc [W]: 180 Napięcie znamionowe: 12V DC Kod produktu: FTPC200V12-S
Więcej szczegółów
POS
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 15A 180W 12V POS FTPC200V12-S 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 180
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Kod produktu: FTPC200V12-S
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V