Zasilacz 15A 180W 12V IP67 POS MCHQ200V12
Indeks:
MCHQ200V12
Więcej szczegółów
POS
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 15A 180W 12V IP67 POS MCHQ200V12 5 1 5 1
2 lata
• Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego
• Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe /
Termiczne
• Chłodzenie swobodnym obiegem powietrza
• Wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
• Stopień ochrony IP67 – możliwość stosowania w aplikacjach
wewnętrznych oraz zewnętrznych
• Zgodność z międzynarodowymi normami oświetleniowymi
  • Zakres prądu wyjściowego: 0 ÷ 15A
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 237 x 67 x 42 (dł. x szer. x wys.)
  • Zakres napięcia wejściowego: 90 ÷ 264VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ÷ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V
  • Prąd znamionowy: 15A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Temperatura składowania: -30°C ÷ 70°C
  • Waga: 1.3kgg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,9
  • Tętnienia i szumy (max): 440mVp-p
  • Tolerancja napięcia: ±5%
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: WE/WY: 3.75kVAC, WE/UZIEMIENIE: 3.75kVAC, WY/UZIEMIENIE: 1.88kVAC
  • Normy EMC: EN55015, EN61000-3-2, EN61000-3-3
  • Normy EMS: EN61547
  • Prąd rozruchowy (typ.): 75A / 230VAC (zimny start)
  • Prąd upływu(max.): 1mA / 230VAC
  • Prąd: 2.3A / 115VAC, 1.3A / 230VACA
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 45°C
  • Kod produktu: MCHQ200V12
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V