Zasilacz 12,5A 150W 12V IP65 POS MCHQ150VV12B-SC
Indeks:
MCHQ150VV12B-SC
EAN:
ID:
171403
Kod produktu: MCHQ150VV12B-SC
Wyślij
Zasilacz 12,5A 150W 12V IP65 POS MCHQ150VV12B-SC 5 1 5 1
2 lata
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V