Zasilacz 0,67A 8W 12V POS FTPC8V12-C
Indeks:
FTPC8V12-C
Więcej szczegółów
POS
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 0,67A 8W 12V POS FTPC8V12-C 5 1 5 1
2 lata
Pozostałe zalety zasilaczy POS FTPC:
  • zabezpieczenia: zwarciowe / przeciążeniowe / termiczne
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • zgodność z międzynarodowymi normami oświetleniowymi
  • II klasa izolacji
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 94.5 x 46.2 x 19.5mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 180 ÷ 264VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ÷ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Prąd znamionowy: 0.67A
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Temperatura składowania: -30°C ÷ 70°C
  • Przewody wyjściowe (12V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Przewody wejściowe (230V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Waga: 60gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,76
  • Tolerancja napięcia: -/+5.0%
  • Wytrzymałość izolacji: I/P-O/P:>,100M Ohms / 500VDC / 25 / 70% RH
  • Normy EMC: Zgodność z EN55015,EN61000-3-2 Class A,EN61000-3-3
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 0,1AA
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 45°C
  • Kod produktu: FTPC8V12-C
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V