Zasilacz 0,5A 6W 12V POS FTPC6V12
Indeks:
FTPC6V12
EAN:
ID:
171166
Moc [W]: 6 Napięcie znamionowe: 12V DC Kod produktu: FTPC6V12
Wyślij
Zasilacz 0,5A 6W 12V POS FTPC6V12 5 1 5 1
2 lata
  • Moc [W]: 6
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
  • Kod produktu: FTPC6V12
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V