Zasilacz 24V 18W 0,75A Gniazdkowy 5,5x2,1 C LEDline ZG18W24V
Indeks:
ZG18W24V
EAN:
ID:
171453
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 24V 18W 0,75A Gniazdkowy 5,5x2,1 C LEDline ZG18W24V 5 1 5 1
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V