Zasilacz 12V 36W 3A Gniazdkowy 5,5x2,5 C LEDline ZG36W12V
Indeks:
ZG36W12V
ID:
171288
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 12V 36W 3A Gniazdkowy 5,5x2,5 C LEDline ZG36W12V 5 1 5 1
2 lata
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V