Zasilacz 12V 30W 2,5A Gniazdkowy 5,5x2,1 C LEDline ZG30W12V(2)
Indeks:
ZG30W12V(2)
EAN:
ID:
171511
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 12V 30W 2,5A Gniazdkowy 5,5x2,1 C LEDline ZG30W12V(2) 5 1 5 1
2 lata
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V