Zasilacz 12V 18W 1,5A Gniazdkowy 5,5x2,1 C LEDline ZG18W12V(5)
Indeks:
ZG18W12V(5)
EAN:
ID:
171263
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 12V 18W 1,5A Gniazdkowy 5,5x2,1 C LEDline ZG18W12V(5) 5 1 5 1
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V