Zasilacz 12V 12W 1A Gniazdkowy 5,5x2,5 C UK LEDline ZG12W12V-UK
Indeks:
ZG12W12V-UK
EAN:
ID:
171461
Cena na zapytanie
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 12V 12W 1A Gniazdkowy 5,5x2,5 C UK LEDline ZG12W12V-UK 5 1 5 1
2 lata
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V