Zasilacz DESKTOP 12V 90W 7,5A KOBI LIGHT KYSDK90WDESK
Indeks:
KYSDK90WDESK
EAN:
ID:
106901
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, materiał obudowy: tworzywo sztuczne, długość przewodu 12V: minimum 1m, długość przewodu 230V: minimum 1m. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt] KOD EAN ZASILACZ LED 90W KYSDK90WDESK 12 7,5 90 141x61x36 0,44 50 5900605096536
Wyślij
Zasilacz DESKTOP 12V 90W 7,5A KOBI LIGHT KYSDK90WDESK 4.66 1 5 13
ocena: 4.66 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 13
2 lata
Zasilacz DESKTOP 12V 90W 7,5A
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • materiał obudowy: tworzywo sztuczne,
  • długość przewodu 12V: minimum 1m,
  • długość przewodu 230V: minimum 1m.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt]KOD EAN
ZASILACZ LED 90WKYSDK90WDESK127,590141x61x360,44505900605096536
24-ikony-nowe-3-115dpi-08.jpg
39-ikony-2.png
28-ikony-3.png
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V