Zasilacz DESKTOP 12V 72W 6,0A KOBI LIGHT KYSDK72W
Indeks:
KYSDK72W
EAN:
ID:
106688
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, materiał obudowy: tworzywo sztuczne, długość przewodu 12V: minimum 1m, długość przewodu 230V: minimum 1m. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt] KOD EAN ZASILACZ LED 72W KYSDK72W 12 6,0 72 141x61x36 0,44 50 5900605096505
Wyślij
Zasilacz DESKTOP 12V 72W 6,0A KOBI LIGHT KYSDK72W 4.89 1 5 12
ocena: 4.89 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 12
2 lata
Zasilacz DESKTOP 12V 72W 6,0A
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • materiał obudowy: tworzywo sztuczne,
  • długość przewodu 12V: minimum 1m,
  • długość przewodu 230V: minimum 1m.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt]KOD EAN
ZASILACZ LED 72WKYSDK72W126,072141x61x360,44505900605096505
24-ikony-nowe-3-115dpi-08.jpg
39-ikony-2.png
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V