Zasilacz desktop 12V 3A 36W DC 5,5/2,1mm D.TELEKOM HQ LXG36W
Indeks:
LXG36W
EAN:
ID:
210663
Zasilacz desktop 12V 3A36W DC 5,5/2,1mm D.TELEKOM HQ UNIWERSALNY - IMPULSOWY- STABILIZOWANY Kabel: 180 cm ZASILACZ 12V 3A 3000mA DESKTOP 36W Router LED DT Zasilacz bardzo dobrej jakości jest gotowy do zasilania wszelakich urządzeń, które wymagająpodanych parametrów. Input: 220 - 240V , 50/60Hz 1,0A max Output: 12V---3A36W Wymiary koncówki: średnica wew -2.1 mm średnica...
Więcej szczegółów
Lamex
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz desktop 12V 3A 36W DC 5,5/2,1mm D.TELEKOM HQ LXG36W 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz desktop 12V 3A36W DC 5,5/2,1mm D.TELEKOM HQ UNIWERSALNY - IMPULSOWY- STABILIZOWANY
  • Kabel: 180 cm
  • ZASILACZ 12V 3A 3000mA DESKTOP 36W Router LED DT
  • Input: 220 - 240V , 50/60Hz 1,0A max
  • Output: 12V---3A36W
    Wymiary koncówki:
    średnica wew -2.1 mm
    średnica zew. -5.5 mm
    długość - 9.5 mm
    Zastosowanie:
    • Output: 12V---3A36W
    • Wymiary koncówki: Śr. Wew. 2.1 mm, Śr. Zew. 5.5 mm, Dł.5.5 mm
    Więcej informacji
    Wysyłka w ciągu1-3 dni roboczych
    Napięcie12V