Zasilacz DESKTOP 12V 120W 10,0A KOBI LIGHT KYSDK120WDES
Indeks:
KYSDK120WDES
EAN:
ID:
107034
napięcie wejściowe: 230V, napięcie wyjściowe: 12V, materiał obudowy: tworzywo sztuczne, długość przewodu 12V: minimum 1m, długość przewodu 230V: minimum 1m. MODEL INDEKS NAPIĘCIE [V] NATĘŻENIE [A] MAX MOC [W] WYMIARY [mm] WAGA NETTO [kg] PAKOWANIE [szt] KOD EAN ZASILACZ LED 120W KYSDK120WDES 12 10,0 120 170x73x42 0,52 50 5900605098035
Wyślij
Zasilacz DESKTOP 12V 120W 10,0A KOBI LIGHT KYSDK120WDES 4.71 1 5 27
ocena: 4.71 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 27
2 lata
Zasilacz DESKTOP 12V 120W 10,0A
  • napięcie wejściowe: 230V,
  • napięcie wyjściowe: 12V,
  • materiał obudowy: tworzywo sztuczne,
  • długość przewodu 12V: minimum 1m,
  • długość przewodu 230V: minimum 1m.
MODELINDEKSNAPIĘCIE [V]NATĘŻENIE [A]MAX MOC [W]WYMIARY [mm]WAGA NETTO [kg]PAKOWANIE [szt]KOD EAN
ZASILACZ LED 120WKYSDK120WDES1210,0120170x73x420,52505900605098035
24-ikony-nowe-3-115dpi-08.jpg
39-ikony-2.png
28-ikony-3.png
Wysyłka w ciągudo 48h
Napięcie12V