Zasilacz 24V 50W 2,08A Desktop 5,5x2,1 C LEDline EA Desktop 1050D-240
Indeks:
EA Desktop 1050D-240
EAN:
ID:
171577
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 24V 50W 2,08A Desktop 5,5x2,1 C LEDline EA Desktop 1050D-240 5 1 5 1
2 lata
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V