Zasilacz 12V 60W 5A Desktop 5,5x2,1 C LEDline ZD60W12V
Indeks:
ZD60W12V
EAN:
ID:
171419
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 12V 60W 5A Desktop 5,5x2,1 C LEDline ZD60W12V 5 1 5 1
2 lata
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V