Zasilacz 12V 45W 3,8A Desktop 2.1x5.5 SAGEM czarny LEDline ZD45W12V(2)
Indeks:
ZD45W12V(2)
EAN:
ID:
169846
Zasilacz stabilizowany w obudowie desktop może współpracować z dowolnym urządzeniem wymagającym zasilania napięciem stałym 12V.   Więcej szczegółów
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 12V 45W 3,8A Desktop 2.1x5.5 SAGEM czarny LEDline ZD45W12V(2) 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz stabilizowany w obudowie desktop może współpracować z dowolnym urządzeniem wymagającym zasilania napięciem stałym 12V.
  • Zakres prądu wyjściowego: 3,8A
  • Zakres napięcia wejściowego: 100-240V
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 50 ~ 60 Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): NIE
  • Zabezpieczenie zwarciowe: NIE
  • Waga: 278gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 1,2AA
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V