Zasilacz 12V 42W 3,5A Desktop 5,5x2,1 C LEDline ZD42W12V
Indeks:
ZD42W12V
EAN:
ID:
169675
Impulsowy zasilacz stabilizowany w obudowie desktop może współpracować z dowolnym urządzeniem wymagającym zasilania napięciem stałym 12V. Podłączenie zasilacza do sieci   Więcej szczegółów
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 12V 42W 3,5A Desktop 5,5x2,1 C LEDline ZD42W12V 5 1 5 1
2 lata
Impulsowy zasilacz stabilizowany w obudowie desktop może współpracować z dowolnym urządzeniem wymagającym zasilania napięciem stałym 12V.
  • Zakres mocy wyjściowej: 0~42W
  • Moc zasilacza: 12V 42W 3,5A
  • Zakres prądu wyjściowego: 0~3,5A
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 115 x 52 x 31 (mm)
  • Zakres napięcia wejściowego: 100~240 V AC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 50~60 Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V
  • Prąd znamionowy: 3,5A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: NIE
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: NIE
  • Typ obudowy: desktop
  • Rozmiar wtyczki DC: 2,1 x 5,5 (mm)
  • Przewody wyjściowe (12V): 150 (cm)
  • Przewody wejściowe (230V): 150 (cm)
  • Waga: 253gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V