Zasilacz 12V 38W 3,16A Desktop 5,5x2,1 C + przewód LEDline ZD38W12V+IEC
Indeks:
ZD38W12V+IEC
EAN:
ID:
171423
Cena na zapytanie
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 12V 38W 3,16A Desktop 5,5x2,1 C + przewód LEDline ZD38W12V+IEC 5 1 5 1
2 lata
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V