Zasilacz 12V 30W 2,5A Desktop 5,5x2,5 C LEDline ZD30W12V
Indeks:
ZD30W12V
EAN:
ID:
171455
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 12V 30W 2,5A Desktop 5,5x2,5 C LEDline ZD30W12V 5 1 5 1
2 lata
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V