Zasilacz 12V 24W 2A Desktop 5,5x2,5 C LEDline ZD24W12V(2)
Indeks:
ZD24W12V(2)
EAN:
ID:
170504
Impulsowy zasilacz stabilizowany w obudowie gniazdkowej może współpracować z dowolnym urządzeniem wymagającym zasilania napięciem stałym 12V. Podłączenie zasilacza do sieci pol   Więcej szczegółów
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 12V 24W 2A Desktop 5,5x2,5 C LEDline ZD24W12V(2) 5 1 5 1
2 lata
Impulsowy zasilacz stabilizowany w obudowie gniazdkowej może współpracować z dowolnym urządzeniem wymagającym zasilania napięciem stałym 12V.
  • Moc [W]: 12V 24W 2A
  • Zakres mocy wyjściowej: 0~2A
  • Moc zasilacza: 2,1 x 5,5 (mm)
  • Zakres prądu wyjściowego: 12V DC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 100~240 V AC
  • Napięcie znamionowe: ~0.6A Desktop Max
  • Normy bezpieczeństwa: 24W
  • Typ obudowy: 0 ~ 24W
  • Przewody wyjściowe (12V): CE, ROHS
  • Waga: desktopg
  • Maksymalne zamówienie: 150 (cm)
  • Maksymalne zamówienie HURT: 110 x 50 x 31 mm
  • Prąd: 50 ~ 60 HzA
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V