Zasilacz 12V 198W 16,5A Desktop 5,5x2,1 C UK LEDline ZD198W12V
Indeks:
ZD198W12V
EAN:
ID:
169677
Impulsowy zasilacz stabilizowany w obudowie desktop może współpracować z dowolnym urządzeniem wymagającym zasilania napięciem stałym 12V. Podłączenie zasilacza do sieci   Więcej szczegółów
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Zasilacz 12V 198W 16,5A Desktop 5,5x2,1 C UK LEDline ZD198W12V 5 1 5 1
2 lata
Impulsowy zasilacz stabilizowany w obudowie desktop może współpracować z dowolnym urządzeniem wymagającym zasilania napięciem stałym 12V.
  • Zakres mocy wyjściowej: 0~198W
  • Moc zasilacza: 12V 198W 16,5A
  • Zakres prądu wyjściowego: 0~16,5A
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 250 x 55 x 80 mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 100~240 V AC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 50~60 Hz
  • Napięcie znamionowe: 12V
  • Prąd znamionowy: 16,5A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Typ obudowy: desktop
  • Przewody wyjściowe (12V): 1000 (mm) plus kostka montażowa
  • Waga: 1060gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V