ZASILACZ 12V 10A 120W IP67 WOJ-150-12 SPECTRUM WOJ+04421
Indeks:
WOJ+04421
Więcej szczegółów
Spectrum
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
ZASILACZ 12V 10A 120W IP67 WOJ-150-12 SPECTRUM WOJ+04421 4.22 1 5 22
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.22 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 22
2 lata
Opakowanie zbiorcze [szt.]0
Moc [W]120
Prąd [mA]10000
Napięcie [V]12
Skuteczność [lm/W]0
TrzonekND
CRI&,gt,80
Klasa szczelności [IP]IP67
Wymiary A x B x C [mm]203x70x45
Waga [kg]0.201
ZastosowanieWEW/ZEW
Zużycie energii przez 1000h [kWh/1000h]120
Liczba cyki włączeń30000
Zakres temp. pracy [°C]-20 DO +40
Gwarancja [lat]2
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu1-5 dni roboczych
Napięcie12V