Phaseo, moduł baterii, 24 V DC, 75 A, 7 AH, do modułu sterującego baterii, ABL8BPK24A12 Schneider Electric
Indeks:
SE-ABL8BPK24A12
EAN:
ID:
115016
Phaseo, moduł baterii, 24 V DC, 75 A, 7 AH, do modułu sterującego baterii  Więcej szczegółów
Wyślij
Phaseo, moduł baterii, 24 V DC, 75 A, 7 AH, do modułu sterującego baterii, ABL8BPK24A12 Schneider Electric 4.46 1 5 17
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.46 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 17
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu ABL8BPK24A12
czas podtrzymania < 20 h przy 0.6 A, 20 °C
 ,> 5 minut przy 31.3 A, 20 °C
Gama produktów Phaseo
największy prąd wyjściowy 75 A
napięcie wejściowe 24 V prąd stały (DC)
napięcie wyjściowe 24 V DC