Zasilacz elektroniczny 00835 TRANSFORMER-150 HL372 150W
13951
Dane techniczne i opis przedmiotu: Typ: Zasilacz elektroniczny Zasilanie: 220-240V~ Moc: max 150 W Kolor: biały Kąt rozsyłu światłości: 0° Wysokość: 35mm Szerokość: 104mm Głębokość: 46mm Uwagi: napięcie wyjściowe SEC 12 V
Wyślij
Zasilacz elektroniczny 00835 TRANSFORMER-150 HL372 150W 4.44 1 5 17
ocena: 4.44 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 17
Zasilanie: 220-240V~
Moc: max 150 W
Kolor: biały
Kąt rozsyłu światłości: 0°
Wysokość: 35mm
Szerokość: 104mm
Głębokość: 46mm
Uwagi: napięcie wyjściowe SEC 12 V