Zasilacz elektroniczny 00834 TRANSFORMER-105 HL371 105W
13950
Dane techniczne i opis przedmiotu: Typ: Zasilacz elektroniczny Zasilanie: 220-240V~ Moc: max 105 W Kolor: biały Kąt rozsyłu światłości: 0° Wysokość: 35mm Szerokość: 104mm Głębokość: 46mm Uwagi: napięcie wyjściowe SEC 12 V
Więcej szczegółów
Ideus Sp. z o.o.
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz elektroniczny 00834 TRANSFORMER-105 HL371 105W 4.4 1 5 13
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.4 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 13
2 lata
Dane techniczne i opis przedmiotu:
Typ: Zasilacz elektroniczny
Zasilanie: 220-240V~
Moc: max 105 W
Kolor: biały
Kąt rozsyłu światłości: 0°
Wysokość: 35mm
Szerokość: 104mm
Głębokość: 46mm
Uwagi: napięcie wyjściowe SEC 12 V