Zasilacz awaryjny VOLT SINUS PRO - 1000E 12/230V (700/1000W) LXUPS1000E
Indeks:
LXUPS1000E
EAN:
ID:
179415
Zasilacz awaryjny sinusPRO 1000 E 12V jest urządzeniem służącym do ciągłego bezprzerwowego zasilania m.in.: instalacji centralnego ogrzewania (piece CO, pompy, sterowniki, podajniki etc.), komputerów, serwerów, zestawów komputerowych, bram automatycznych, urządzeń automatyki, elektronarzędzi itp. W przypadku zaniku napięcia sieciowego 230VAC, urządzenie przełącza się w tryb pracy akumulatorowej (battery mode), pozwalając na dalsze bezprzerwowe działanie systemu i zabezpieczając przed...
Więcej szczegółów
Volt
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz awaryjny VOLT SINUS PRO - 1000E 12/230V (700/1000W) LXUPS1000E 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz awaryjny VOLT SINUS PRO - 1000E 12/230V (700/1000W)
Zasilacz awaryjny sinusPRO 1000 E 12V jest urządzeniem służącym do ciągłego bezprzerwowego zasilania m.in.: instalacji centralnego ogrzewania (piece CO, pompy, sterowniki, podajniki etc.), komputerów, serwerów, zestawów komputerowych, bram automatycznych, urządzeń automatyki, elektronarzędzi itp. W przypadku zaniku napięcia sieciowego 230VAC, urządzenie przełącza się w tryb pracy akumulatorowej (battery mode), pozwalając na dalsze bezprzerwowe działanie systemu i zabezpieczając przed uszkodzeniem instalacji, bezpowrotną utratą danych etc.
  • Moc całkowita (chwilowa): 1000W
  • Moc stała: 700W
  • Napięcie akumulatorów: 12V
  • Stabilizator napięcia AVR: 140-275V
  • Napięcie ładowania (sieć): 13,8V±0,5V
  • Napięcie wyjściowe: 230V 50Hz
  • Prąd bez obciążenia: ponad 1A
  • Prostownik: 10A
  • Temperatura pracy: 0-40°C
  • Waga: 7kg
  • Wymiary: 350 x 150 x 190 mm
  • Zabezpieczenie przeciążeniowe: Przy obciążeniu 120% UPS automatycznie wyłącza się