maks. obciążenie – ciągłe 300 W Pobór prądu w stanie czuwania 0,35 A Napięcie wejściowe 12 V DC z samochodu wymiary złącza nie dotyczy sposób zasilania przewód zasilający z oczkami i zaciskami 0,5 m ilość wyjść USB 1 opakowanie 1 szt., papierowe pudełko Waga nie dotyczy Prąd wyjściowy USB max. 2 100 mA Napięcie wyjściowe 230 V~, 50 Hz Przewód nie dotyczy maks....
maks. obciążenie – ciągłe 300 W Pobór prądu w stanie czuwania 0,35 A Napięcie wejściowe 12 V DC z samochodu wymiary złącza nie dotyczy sposób zasilania przewód zasilający z oczkami i zaciskami 0,5 m ilość wyjść USB 1 opakowanie 1 szt., papierowe pudełko Waga nie dotyczy Prąd wyjściowy USB max. 2 100 mA Napięcie wyjściowe 230 V~, 50 Hz Przewód nie dotyczy maks. obciążenie – szczytowe 600 W maks. wyjście 1× USB nie dotyczy ładowanie nie dotyczy wskaźnik LED tak maks. wyjście razem nie dotyczy Kolor niebeski Kolor niebeski przeznaczone do samochód produkt przetwornica napięcia ochrona przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem tak funkcja latarki LED nie dotyczy pojemność akumulatora nie dotyczy wskaźnik naładowania LED nie dotyczy typ baterie nie dotyczy wskaźnik stanu baterii LED nie dotyczy Wymiary 190 × 102 × 55 mm Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| maks. obciążenie – ciągłe | 300 W |
| Pobór prądu w stanie czuwania | 0,35 A |
| Napięcie wejściowe | 12 V DC z samochodu |
| wymiary złącza | nie dotyczy |
| sposób zasilania | przewód zasilający z oczkami i zaciskami 0,5 m |
| ilość wyjść USB | 1 |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
| Waga | nie dotyczy |
| Prąd wyjściowy | USB max. 2 100 mA |
| Napięcie wyjściowe | 230 V~, 50 Hz |
| Przewód | nie dotyczy |
| maks. obciążenie – szczytowe | 600 W |
| maks. wyjście 1× USB | nie dotyczy |
| ładowanie | nie dotyczy |
| wskaźnik LED | tak |
| maks. wyjście razem | nie dotyczy |
| Kolor | niebeski |
| Kolor | niebeski |
| przeznaczone do | samochód |
| produkt | przetwornica napięcia |
| ochrona przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem | tak |
| funkcja latarki LED | nie dotyczy |
| pojemność akumulatora | nie dotyczy |
| wskaźnik naładowania LED | nie dotyczy |
| typ baterie | nie dotyczy |
| wskaźnik stanu baterii LED | nie dotyczy |
| Wymiary | 190 × 102 × 55 mm |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".