Przetwornica napiecia 12 VDC 230 VAC SINUS IPS-4000S 4000W. LXP91
Indeks:
LXP91
EAN:
ID:
210171
Przetwornica napiecia 12 VDC / 230 VAC SINUS IPS-4000S 4000W. Przetwornica napięcia akumulatora, posiada kontrolki LED zasilania i pracy. Dodatkowo ma wbudowane zabezpieczenia przed przeciążeniem, przeciwzwarciowe oraz termiczne. Przetwornica poisiada alarm przy rozładowanym akumulatorze i odcina przy nim zasilanie. Służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V. Przetwornice...
Więcej szczegółów
Lamex
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Przetwornica napiecia 12 VDC 230 VAC SINUS IPS-4000S 4000W. LXP91 5 1 5 1
2 lata
Przetwornica napiecia 12 VDC / 230 VAC SINUS IPS-4000S 4000W.
Przetwornica napięcia akumulatora, posiada kontrolki LED zasilania i pracy. Dodatkowo ma wbudowane zabezpieczenia przed przeciążeniem, przeciwzwarciowe oraz termiczne. Przetwornica poisiada alarm przy rozładowanym akumulatorze i odcina przy nim zasilanie. Służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V.
  • Napięcie wejściowe: 11÷15 VDC
  • Napięcie wyjściowe: 230 VAC
  • Moc maksymalna: 4000VA
  • Moc ciągła: 2000VA
  • Przebieg napięcia na wyjściu: Sinusoidalny
  • Zabezpieczenie przeciążeniowe: Tak
  • Zabezpieczenie zwarciowe: Tak
  • Zabezpieczenie termiczne: Tak
  • Soft START: Tak
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe wejścia zasilania: 15 VDC
  • Ostrzeżenie przed rozładowaniem akumulatora: Tak
  • Temperatura pracy: 0 - 40st. C
  • Sprawność: > 92 %
  • Chłodzenie: Aktywne
  • Złącze zasilania: Złącze śrubowe M8
  • Gniazdo wyjściowe 230V: 2
  • Obudowa: Aluminium
  • Stopień ochrony: IP21
  • Wymiary: 370x230x108mm
  • Waga: 5.33mm