Przetwornica napiecia 12 VDC / 230 VAC SINUS IPS-3000S 3000W. LXP95
Indeks:
LXP95
EAN:
ID:
189050
Przetwornica napiecia 12 VDC / 230 VAC SINUS IPS-3000S, 3000W. Przetwornica napięcia IPS SINUS zaprojektowana została do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów oraz instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V. Najczęściej stosowana jest w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Jedną z funkcji przetwornicy jest zastosowanie jako awaryjne źródło energii dla...
Więcej szczegółów
AZO DIGITAL
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Przetwornica napiecia 12 VDC / 230 VAC SINUS IPS-3000S 3000W. LXP95 5 1 5 1
2 lata
Przetwornica napiecia 12 VDC / 230 VAC SINUS IPS-3000S, 3000W.
Przetwornica napięcia IPS SINUS zaprojektowana została do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów oraz instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V.
System zabezpieczeń:
  • Przed zamianą polaryzacji zasilania
  • Ochrona przed zbyt głębokim rozładowaniem akumulatora
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem
  • Zabezpieczenie zwarciowe wyjścia
  • Zabezpieczenie termiczne - chroni przetwornicę przed przegrzaniem
  • Napięcie wejściowe: 11÷15 VDC
  • Napięcie wyjściowe: 230 VAC
  • Moc maksymalna: 3000 VA
  • Moc ciągła: 1500 VA
  • Przebieg napięcia na wyjściu: Sinusoidalny
  • Temperatura pracy: 0°C ~ +40°C
  • Sprawność: >,92%
  • Chłodzenie: Aktywne
  • Gniazdo wyjściowe 230V: 2 x E (z bolcem)
  • Gniazdo USB: 5V / 500mA
  • Obudowa: Aluminium
  • Stopień ochrony: IP21
  • Wymiary: 370 x 230 x 108mm
  • Waga: 5.2kg
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu1-3 dni roboczych
Zrealizowane zamówienie możesz odebrać osobiście przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach:
  • w naszej hurtowni w godzinach 9:00 - 15:00
  • w naszym automacie paczkowym DOMUSBox 24/7
Zamówienie możemy też wysłać do Ciebie za pośrednictwem usług:
  • firmy kurierskiej DPD
  • firmy kurierskiej DHL
  • firmy kurierskiej Pocztex
  • odbiór w Paczkomacie InPost
  • odbiór w Automacie Paczkowym Pocztex
  • odbiór w Sklepach - Punktach Pocztex
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Czas wysyłki i dostawy
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
  • kurier DPD - transport trwa zwykle 1 dzień
  • kurier DHL - transport trwa zwykle 1 dzień
  • kurier Pocztex - transport trwa zwykle 1-2 dni
  • odbiór w Paczkomacie InPost - transport trwa zwykle 1-2 dni
  • odbiór w Automacie Paczkowym Pocztex - transport trwa zwykle 1-2 dni
  • odbiór w Sklepach i Punktach Pocztex - transport trwa zwykle 1-2 dni
Tabela opłat za dostawę *
płatne przy odbiorze--
płatne przy odbiorze--
Odbiór w punkcie DPD
Kurier NSTpaczki niestandardowe (powyżej 160cm)
Kurier UENiemcyPozostałe kraje UE
* Wyłączając produkty poniższych producentów, dla których przewidziano indywidualny cennik dostaw:
ProducentKoszt wysyłki bezpośrenio od producentaWysyłka Gratis
Grupa Topex, Verto, Top Tools,
Topex, Graphite, Pressol
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
  • imoje - szybki przelew, płatność kartą, BLIK
  • przelewy24 - szybki przelew, BLIK
  • przelew tradycyjny - przedpłata na nasze konto bankowe
  • przelew odroczony Twisto - płacisz po 21 lub 45 dniach
  • za pobraniem - zapłacisz kurierowi przy dostawie
  • gotówką lub kartą w naszym sklepie stacjonarnym
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
Opcje płatności na stronie
Płatność elektronicznaPrzelew tradycyjnyPłatność przy odbiorze
Kurier DPD
Kurier Pocztex
Odbiór w punkcie Pocztex
Odbiór w Paczkomacie
Odbiór osobisty w naszej hurtowni
DOMUS Sp. Jawna ul. Zielona 9a, 43-502 Czechowice-Dziedzice
czynne od poniedziałku do piątku od 7:30 - 16:00
Płatność elektronicznaPrzelew tradycyjnyGotówka w hurtowniKarta w hurtowni
Dane GPSR
Marka:AZO DIGITAL AZO DIGITAL
Producent:AZO Digital Sp. z o.o. ul. Rewerenda 39A 80-209 Chwaszczyno, Polska tel. +48 58 712 81 79 fax. +48 58 739 62 30 E-mail: poczta@azodigital.com
Podmiot odpowiedzialny:AZO Digital Sp. z o.o. ul. Rewerenda 39A 80-209 Chwaszczyno, Polska tel. +48 58 712 81 79 fax. +48 58 739 62 30 E-mail: poczta@azodigital.com