Przetwornica 12V/230V 4000W VIP POWER VP-4000D LAMEX LXVP4000
Indeks:
LXVP4000
EAN:
ID:
189213
PRZETWORNICA 12V/230V 4000W VIP POWER VP-4000D Wysokiej jakości przetwornica o sinusoidzie modyfikowanej, służąca do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230 V z akumulatorów instalacji samochodowych o o napięciu 12 V prądu stałego. Urządzenie doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Idealnie nadaje się do zasilania urządzeń wymagających ciągłej dostawy prądu, takich jak piece i pompy...
Wyślij
Przetwornica 12V/230V 4000W VIP POWER VP-4000D LAMEX LXVP4000 5 1 5 1
2 lata
PRZETWORNICA 12V/230V 4000W VIP POWER VP-4000D Wysokiej jakości przetwornica o sinusoidzie modyfikowanej, służąca do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230 V z akumulatorów instalacji samochodowych o o napięciu 12 V prądu stałego. Urządzenie doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Idealnie nadaje się do zasilania urządzeń wymagających ciągłej dostawy prądu, takich jak piece i pompy CO.
- wyświetlacz LCD
  • Napięcie wejściowe: 12V DC
  • Napięcie wyjściowe: 230V AC / 50Hz (sinus modyfikowany)
  • Maksymalne obciążenie: 4000W
  • Gniazdo zasilania USB: 5V DC, max. 2.1 A
  • Stopień ochrony: IP20
  • Wymiary opakowania (wys. x dł. x szer.): 125 x 380 x 210 mm
  • Wymiary urządzenia (wys. x dł. x szer.): 68 x 325 x 150 mm