Extralink OPIP-1000W Przetwornica napięcia 12V - 230W, 1000W, czysty sinus EXTRALINK EX.18143
Indeks:
EX.18143
EAN:
ID:
191690
Extralink przetwornica napięcia OPIP-1000W czysty sinus Przetwornica napięcia Extralink OPIP-1000W to urządzenie, które zamienia napięcie wyjściowe akumulatora (prąd stały, DC) na prąd sieciowy 230V AC (prąd przemienny). 230V AC to rodzaj prądu dostarczanego przez zakłady użyteczności publicznej do zasilania standardowych urządzeń AGD, takich jak telewizor, lodówka, radio, oświetlenie lub do ładowania laptopa/telefonu komórkowego itp. Jeśli masz już...
Więcej szczegółów
Extralink
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Extralink OPIP-1000W Przetwornica napięcia 12V - 230W, 1000W, czysty sinus EXTRALINK EX.18143 5 1 5 1
2 lata
Extralink OPIP-1000W | Przetwornica napięcia | 12V - 230W, 1000W, czysty sinus
Extralink przetwornica napięcia OPIP-1000W czysty sinus
Przetwornica napięcia Extralink OPIP-1000W to urządzenie, które zamienia napięcie wyjściowe akumulatora (prąd stały, DC) na prąd sieciowy 230V AC (prąd przemienny). 230V AC to rodzaj prądu dostarczanego przez zakłady użyteczności publicznej do zasilania standardowych urządzeń AGD, takich jak telewizor, lodówka, radio, oświetlenie lub do ładowania laptopa/telefonu komórkowego itp.
EXTRALINK VOLTAGE CONVERTER 12V - 230V, 1000W, PURE SINUS OPIP-1000W batna24
Jest to falownik typu czystej fali sinusoidalnej, co oznacza, że wyjście 230 V AC harmonijnie podąża za gładką falą sinusoidalną i jest prawie identyczne z normalną siecią elektryczną. Czysta fala sinusoidalna jest znacznie lepsza niż fala prostokątna lub zmodyfikowana fala sinusoidalna dla pracujących urządzeń.
Zalety przetwornicy sinusoidalnej:
  • Jest bardziej wydajna w porównaniu do zmodyfikowanych falowników sinusoidalnych.
Prezentowany model może generować 1000W mocy ciągłej i do 2000W mocy w szczycie (pojemność rezerwowa w czasie szczytu jest przydatna, jeśli do uruchomienia urządzenia potrzeba więcej energii niż do jego ciągłej pracy).
  • Napięcie wejściowe: 12V
  • Napięcie wyjściowe: 230V
  • Częstotliwość danych wejściowych: 1
  • Diody LED: Zasilanie, Status
  • Ilość na paczkę: 1
  • Ilość portów USB: 1
  • Kolor produktu: Aluminium
  • Łatwa instalacja: Tak
  • Materiał obudowy: Aluminium
  • Moc rzeczywista: 1000
  • Napięcie: 12
  • Napięcie (V) / moc (W): 12V / 1000W