Awaryjne Żródło Zasilania UPS Kemot PROSINUS-300 przetwornica z czystym przebiegiem i funkcją ładowania 12V 230V 500VA/300W,biała LX3404
Indeks:
LX3404
Więcej szczegółów
Kemot
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Awaryjne Żródło Zasilania UPS Kemot PROSINUS-300 przetwornica z czystym przebiegiem i funkcją ładowania 12V 230V 500VA/300W,biała LX3404 5 1 5 1
2 lata
Bezpieczne zasilanie awaryjne w domu
Trzy tryby pracy
Tryb awaryjnego zasilacza z funkcją ładowania, przetwarza napięcie stałe 12V DC podawane z akumulatora zewnętrznego na napięcie zmienne 230V AC oraz doładowuje akumulator zewnętrzny. Tryb prostownika doładowuje akumulator zewnętrzny. Tryb przetwornicy, przetwarza napięcie stałe 12V DC z akumulatora na napięcie zmienne 230V AC.
Czytelny wyświetlacz LED
Zasilacz awaryjny ze stałą fazą
  • Moc znamionowa: 300 W
  • Rodzaj akumulatora: 12 V DC
  • Maksymalne napięcie akumulatora: 15 V DC
  • Zakres napięcia wejściowego: 190 – 260 V AC
  • Częstotliwość wejściowa: 45 – 60 Hz
  • Zakres napięcia wyjściowego: 230 V AC +/-5%, Inwerter: 230 VAC +/-3%
  • Częstotliwość wyjściowa: 50/60 Hz +/-0,5 Hz
  • Kształt napięcia wyjściowego: Czysta sinusoida
  • Efektywność wyjściowa: >,= 85% (DC na AC)
  • Prąd ładowania akumulatora: Maks. 10 A
  • Pojemność akumulatora: 50 – 200 Ah (sugerowana: 55 Ah)
  • Szacunkowy czas ładowania: 4 – 14 h (czas zależny od pojemności akumulatora)
  • Czas przełączania: =<, 4 ms
  • Zabezpieczenia: Przed przeciążeniem, zwarciem, zbyt wysokim lub zbyt niskim napięciem
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0 – 40 st. C
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10 – 90%