Awaryjne Żródło Zasilania UPS Kemot PROSINUS-300 przetwornica z czystym przebiegiem i funkcją ładowania 12V 230V 500VA/300W czarna LX3404B
Indeks:
LX3404B
Więcej szczegółów
Kemot
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Awaryjne Żródło Zasilania UPS Kemot PROSINUS-300 przetwornica z czystym przebiegiem i funkcją ładowania 12V 230V 500VA/300W czarna LX3404B 5 1 5 1
2 lata
Awaryjne Żródło Zasilania Kemot PROSINUS-300 przetwornica z czystym przebiegiem sinusoidalnym i funkcją ładowania 12V 230V 500VA/300W czarna
Systemy awaryjnego zasilania marki KEMOT służą do ochrony wybranych urządzeń przed zakłóceniami zasilania, których konsekwencją może być zaburzenie lub też przerwanie ich pracy. Seria urządzeń PROsinus marki KEMOT doskonale sprawdzi się do zasilania np. pomp centralnego ogrzewania lub pomp w instalacjach kominków, a także silników indukcyjnych, czy np. urządzeń automatyki instalacji z wykorzystaniem konwektorów ciepła oraz wszelkich urządzeń wyjątkowo wrażliwych na najmniejsze zmiany kształtu napięcia. Ich zaletą jest czysty sinusoidalny przebieg napięcia wyjściowego (zasilającego odbiory), dzięki któremu urządzenie zapewnia stabilną pracę, zapobiegając efektowi przegrzewania się odbiorów indukcyjnych. Wraz z akumulatorem 12V stanowią kompletne urządzenie zasilania gwarantowanego 230 VAC.
Zastosowanie
Awaryjne zasilanie piecówUrządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd)Urządzenia AGD (lodówki, blendery)Elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki)Zasilanie ładowarek (smartfony, tablety, telefony, laptopy, gps-y)Pompy, sprężarki (wody, ciepła, klimatyzatory)Urządzenia biurowe ( faksy, komputery, monitory)Inne urządzenia o mocy zasilania do 300 W przy pracy ciągłej (500 W MAX w impulsie)
Zabezpieczenia
Urządzenie może pracować w trzech trybach
Jako awaryjne źródło zasilania z funkcją ładowania - przetwarza napięcie stałe 12V DC podawane z akumulatora zewnętrznego na napięcie zmienne 230V AC oraz doładowuje akumulator zewnętrzny.Jako prostownik - doładowuje akumulator zewnętrznyJako przetwornica - przetwarza napięcie stałe 12V DC z akumulatora na napięcie zmienne 230V AC
  • Marka: Kemot
  • Model: PROSINUS-300
  • Moc znamionowa: 300 W
  • Wymiary: 14.5 x 24 x 18 cm
  • Waga: 4.3kg
  • Rodzaj baterii: 12 V DC
  • Zakres napięcia wejściowego: 180 - 275 V AC
  • Częstotliwość wejściowa: 45 - 60 Hz
  • Zakres napięcia wyjściowego: 230 V AC +/-8%
  • Częstotliwość wyjściowa: 50/60 Hz +/-0,5 Hz
  • Efektywność wyjściowa: 85% (DC na AC)
  • Prąd ładowania akumulatora: Maks. 10 A
  • Czas przełączania: <,4 ms
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10 - 90%