Topowy produkt: klosz ze szkła giętego, zdobiony oryginalnym wzorem, uzyskanym w procesie produkcji poprzez piaskowanie, polerowanie i malowanie, polerowany po stronie zewnętrznej, efekt wzbogacony poprzez doklejone ręcznie kryształki, dostępny w dwóch wymiarach i trzech różnych barwach światła (6500K zimna, 4000K neutralna, 3000K ciepła) Parametry lampy: Producent: Candellux Lighting Nr katalogowy: 14-64226 Trzonek: E27 Moc: 1X16W Materiał: klosz...
Topowy produkt: klosz ze szkła giętego, zdobiony oryginalnym wzorem, uzyskanym w procesie produkcji poprzez piaskowanie, polerowanie i malowanie, polerowany po stronie zewnętrznej, efekt wzbogacony poprzez doklejone ręcznie kryształki, dostępny w dwóch wymiarach i trzech różnych barwach światła (6500K zimna, 4000K neutralna, 3000K ciepła) Parametry lampy: Producent: Candellux Lighting Nr katalogowy: 14-64226 Trzonek: E27 Moc: 1X16W Materiał: klosz szklany, podstawa metalowa Kolor: Temperatura barwowa: 3000K Barwa światła: Biała ciepła Nazwa oprawy: PRISTINA Klasa energetyczna: A++ - A Wysokość: 10 Szerokość: 40 Głębokość: 40 Waga: 1,8 Wymiary opakowania: 10x41x41 EAN: 5906714864226 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Topowy produkt: klosz ze szkła giętego, zdobiony oryginalnym wzorem, uzyskanym w procesie produkcji poprzez piaskowanie, polerowanie i malowanie, polerowany po stronie zewnętrznej, efekt wzbogacony poprzez doklejone ręcznie kryształki, dostępny w dwóch wymiarach i trzech różnych barwach światła (6500K zimna, 4000K neutralna, 3000K ciepła)
| Producent: | Candellux Lighting |
| Nr katalogowy: | 14-64226 |
| Trzonek: | E27 |
| Moc: | 1X16W |
| Materiał: | klosz szklany, podstawa metalowa |
| Kolor: | |
| Temperatura barwowa: | 3000K |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Nazwa oprawy: | PRISTINA |
| Klasa energetyczna: | A++ - A |
| Wysokość: | 10 |
| Szerokość: | 40 |
| Głębokość: | 40 |
| Waga: | 1,8 |
| Wymiary opakowania: | 10x41x41 |
| EAN: | 5906714864226 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".