Lista produktów producenta: Candellux

Rodzinna firma Candellux Lighting to wiodący, polski producent i dystrybutor oświetlenia. Od ponad 26 lat tworzy atrakcyjne wzorniczo produkty, które zyskują uznanie klientów w Polsce oraz w 18 krajach świata. Ofertę firmy Candellux Lighting wyróżnia doskonała jakość, dbałość o szczegóły oraz bogaty wybór produktów, które zapewniają szerokie możliwości aranżacyjne odmiennych stylistycznie wnętrz. Dbałość o potrzeby klientów czyni z nas solidnego i wiarygodnego partnera w biznesie, dla którego ważny jest rozwój oraz wdrażanie nowych rozwiązań. Podstawą dynamicznego rozwoju firmy jest przede wszystkim innowacyjne podejście do biznesu, ale także nasi pracownicy. Staramy się indywidualnie podchodzić do ich rozwoju, zapewniać im dobre warunki pracy oraz tworzyć przyjazną atmosferę w pracy.

Thomas Edison powiedział kiedyś, że ze światłem elektrycznym idzie mu doskonale, lepiej niż przewidywała jego żywa wyobraźnia. „Na czym się to skończy, Bóg tylko wie!”. Skończyło się lepiej niż zakładał, bo dziś światło to nie tylko żarówka. To także cała jej artystyczna oprawa, która zdobi nasze mieszkania i domy, nadaje im blasku, rozprasza światło w rozmaity sposób oraz jest jednym z najważniejszych elementów wystroju naszego wnętrza. Misją firmy Candellux Lighting jest spełnianie marzeń o idealnym oświetleniu, które stanowi estetyczne wykończenie każdej żarówki. Zdając sobie sprawę z istnienia różnorodnych gustów klientów, tworzymy bogatą ofertę produktową, która dostarcza im szerokich możliwości aranżacyjnych. Szukamy ciągle nowych rozwiązań, staramy się być elastyczni zarówno pod względem asortymentu jak i warunków współpracy z naszymi partnerami handlowymi. Opierając działania na filozofii Kaizen dążymy do kształtowania optymalnych metod mających na celu ciągłe podnoszenie jakości naszych usług i produktów. Poprzez spójną i przemyślaną strategię wizerunkową dążymy do utrzymania wysokiej pozycji w branży oświetleniowej na rynku krajowym i zagranicznym.

Więcej
Siatka
Lista
na stronę

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij