Spektakularne połączenie chromowanej powierzchni podstawy z obrotową główką w kształcie apetycznego donuta, wnętrze klosza zdobione dekoracyjną granillą - efektownie rozprasza światło, z troski o dobro użytkownika - ekonomiczny LED ukryty jest pod akrylowym kloszem co uniemożliwia bezpośrednie wpatrywanie się w źródło światła eliminując tym samym ryzyko uszkodzenia wzroku, perfekcyjnie rozświetli nowoczesne wnętrze salonu, przedpokoju, także pokoju juniora - amatora nowości Parametry lampy:...
Spektakularne połączenie chromowanej powierzchni podstawy z obrotową główką w kształcie apetycznego donuta, wnętrze klosza zdobione dekoracyjną granillą - efektownie rozprasza światło, z troski o dobro użytkownika - ekonomiczny LED ukryty jest pod akrylowym kloszem co uniemożliwia bezpośrednie wpatrywanie się w źródło światła eliminując tym samym ryzyko uszkodzenia wzroku, perfekcyjnie rozświetli nowoczesne wnętrze salonu, przedpokoju, także pokoju juniora - amatora nowości Parametry lampy: Producent: Candellux Lighting Nr katalogowy: 91-65599 Trzonek: E27 Moc: 1X5W Materiał: podstawa metalowa, klosz akrylowy Kolor: chromowy, akryl biały Temperatura barwowa: 3000K Barwa światła: Biała ciepła Nazwa oprawy: VINOLA Klasa energetyczna: A++ - A Wysokość: 16 Szerokość: 12 Głębokość: 9 Waga: 0,22 Wymiary opakowania: 9x10x12 EAN: 5906714865599 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Spektakularne połączenie chromowanej powierzchni podstawy z obrotową główką w kształcie apetycznego donuta, wnętrze klosza zdobione dekoracyjną granillą - efektownie rozprasza światło, z troski o dobro użytkownika - ekonomiczny LED ukryty jest pod akrylowym kloszem co uniemożliwia bezpośrednie wpatrywanie się w źródło światła eliminując tym samym ryzyko uszkodzenia wzroku, perfekcyjnie rozświetli nowoczesne wnętrze salonu, przedpokoju, także pokoju juniora - amatora nowości
| Producent: | Candellux Lighting |
| Nr katalogowy: | 91-65599 |
| Trzonek: | E27 |
| Moc: | 1X5W |
| Materiał: | podstawa metalowa, klosz akrylowy |
| Kolor: | chromowy, akryl biały |
| Temperatura barwowa: | 3000K |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Nazwa oprawy: | VINOLA |
| Klasa energetyczna: | A++ - A |
| Wysokość: | 16 |
| Szerokość: | 12 |
| Głębokość: | 9 |
| Waga: | 0,22 |
| Wymiary opakowania: | 9x10x12 |
| EAN: | 5906714865599 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".