YCB177B
5906881206720
162779
Oprawa schodowa podtynkowa LED kwadratowa czarna Lampa schodowa DPM to doskonałe rozwiązanie do subtelnego oświetlania ciągów komunikacyjnych w domu i mieszkaniu. Jest to idealny sposób na podświetlanie schodów, bez konieczności zapalania oświetlenia głównego - sufitowego. Oprawa schodowa może być także wykorzystywana jako nocne oświetlenie pomieszczeń, np. sypialni. Nowoczesna, minimalistyczna lampa w metalowej obudowie w kolorze czarnym matowym sprawdzi się zarówno w domu, pomieszczeniach...
Oprawa schodowa podtynkowa LED kwadratowa czarna Lampa schodowa DPM to doskonałe rozwiązanie do subtelnego oświetlania ciągów komunikacyjnych w domu i mieszkaniu. Jest to idealny sposób na podświetlanie schodów, bez konieczności zapalania oświetlenia głównego - sufitowego. Oprawa schodowa może być także wykorzystywana jako nocne oświetlenie pomieszczeń, np. sypialni. Nowoczesna, minimalistyczna lampa w metalowej obudowie w kolorze czarnym matowym sprawdzi się zarówno w domu, pomieszczeniach biurowych oraz budynkach użyteczności publicznej.Oświetlenie Oprawa przypodłogowa YCB177B posiada wbudowane, niewymienne moduły LED o mocy 1,2 W, emitujące światło 40 lm o temperaturze barwowej 4000 K (neutralny biały). Lampa pozwala na ekonomiczne oświetlanie pomieszczeń i mniejsze zużycie prądu niż w przypadku z korzystania z oświetlenia głównego.Montaż Lampa schodowa DPM jest odpowiednia do montażu podtynkowego w standardowych puszkach elektrycznych o średnicy 60 mm. Głębokość lampy wynosi 45,6 mm, dlatego zaleca się stosowanei tzw. puszek głębokich. Dzięki wbudowanemu zasilaczowi oprawa jest podłączana bezpośrednio do sieci elektrycznej AC 230 V~ bez potrzeby ukrywania w ścianie zasilacza zewnętrznego. Oprawa YCB177B mocowana jest w puszce przy pomocy uchwytów rozporowych, co... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Kod towaru | YCB177B |
| Podatek VAT | 23% |
| Waga | 0,1000 kg |
| Waga netto | 0,0700 kg |
| Symbol | E.05.00 Oświetlenie schodowe |
| EAN | 5906881206720 |
| Moc u | 1,2 W |
| Strumień świetlny U | 40 lm |
| Barwa światła U | 4000K |
| Stopień ochrony U | IP20 |
| Zasilanie | sieciowe |
| Źródło światła | LED |
| Materiał | stal |
| Wysokość produktu | 78,3 mm |
| Szerokość produktu | 78,3 mm |
| Głębokość produktu | 45,6 mm |
| Waga produktu | 0,07 kg |
| Opakowanie jednostkowe | pudełko |
| Wys. opak. jedn. | 12,2 cm |
| Szer. opak. jedn. | 8,5 cm |
| Głęb. opak. jedn. | 7,5 cm |
| Waga opak. jedn. | 0,09 kg |
| Ilość w opak. wew. | 10 |
| Wys. opak. wew. | 43 cm |
| Szer. opak. wew. | 8,5 cm |
| Głęb. opak. wew. | 17,5 cm |
| Waga opak. wew. | 1,08 kg |
| Ilość w opak. zew. | 50 |
| Wys. opak. zew. | 44,5 cm |
| Szer. opak. zew. | 18,5 cm |
| Głęb. opak. zew. | 42 cm |
| Waga opak. zew. | 6,1 kg |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".