Wkrętaki płasko-krzyżowe kpl. 8 elem. XFT15080. LXN246
Indeks:
LXN246
EAN:
ID:
165892
Praktyczny zestaw 8 śrubokrętów, który sprawdzi się w każ,dym garażu i warsztacie. Wysoka jakość &#346,rubokręty zostały wykonane ze stali chromowo-wanadowej, z magnetycznymi ko&#324,cówkami. Wykorzystanie wytrzymałych materiałów zapewnia trwałość wkrętaków. Rączki śrubokrętów pokryte zostały antypoślizgowym materiałem, zapewniającym pewny chwyt i eliminującym ryzyko wyślizgnięcia się narzędzia z dłoni. Skład zestawu płaski SL4 x 75 mm płaski SL6 x 100 mm płaski...
Wyślij
Wkrętaki płasko-krzyżowe kpl. 8 elem. XFT15080. LXN246 5 1 5 1
2 lata
Wkrętaki płasko-krzyż,owe kpl. 8 elem. XFT15080.
Praktyczny zestaw 8 śrubokrętów, który sprawdzi się w każ,dym garażu i warsztacie.
Wysoka jakość
Skład zestawu
  • płaski SL4 x 75 mm
  • płaski SL6 x 100 mm
  • płaski SL8 x 150 mm
  • krzyż,ak PH1 x 75 mm
  • krzyż,ak PH2 x 100 mm
  • krzyż,ak PH3 x 150 mm
  • krzyż,ak PZ1 x 75 mm
  • krzyż,ak PZ2 x 100 mm