Wkrętaki płasko-krzyżowe, kpl. 6 elem. XFT15060. LXN245
Indeks:
LXN245
EAN:
ID:
165891
Praktyczny zestaw 6 śrubokrętów, który sprawdzi się w każ,dym garażu i warsztacie. Wysoka jakość &#346,rubokręty zostały wykonane ze stali chromowo-wanadowej, z magnetycznymi ko&#324,cówkami. Wykorzystanie wytrzymałych materiałów zapewnia trwałość wkrętaków. Rączki śrubokrętów pokryte zostały antypoślizgowym materiałem, zapewniającym pewny chwyt i eliminującym ryzyko wyślizgnięcia się narzędzia z dłoni. Skład zestawu płaski SL4 x 75 mm płaski SL5 x 125 mm płaski...
Wyślij
Wkrętaki płasko-krzyżowe, kpl. 6 elem. XFT15060. LXN245 5 1 5 1
2 lata
Wkrętaki płasko-krzyż,owe, kpl. 6 elem. XFT15060.
Praktyczny zestaw 6 śrubokrętów, który sprawdzi się w każ,dym garażu i warsztacie.
Wysoka jakość
Skład zestawu
  • płaski SL4 x 75 mm
  • płaski SL5 x 125 mm
  • płaski SL6 x 150 mm
  • krzyż,ak PH1(4 mm) x 75 mm
  • krzyż,ak PH1(5 mm) x 75 mm
  • krzyż,ak PH2(6 mm) x 100 mm